Israel @ Fruit Logistica PDF Yazdır e-Posta

fruit_logistica6 -8 Şubat 2013 tarihleri arasında, Almanya’nın Berlin kentinde, dünyanın en büyük yaş ve kuru meyve sebze fuarı olarak bilinen FRUIT LOGISTICA 2013 yer alacaktır. Küresel oyuncuların yanı sıra tüm dünyada küçük ve orta ölçekli 2.400’den fazla şirket bu görkemli fuarda yerini alacak.

 

Her sene olduğu gibi, bu sene de, İsrail, ulusal standı ile bu fuarda yer alıp bünyesinde 10 farklı ihracatçı firmayı misafir edecektir.  Standımız Hall 3.2/A13 te yer alacaktır.

Fuarda sergilenecek ana konuları;  yaş sebze meyve, kurutulmuş meyve, kuru gıdalar, organik doğal gıdalar, dondurulmuş meyve ve sebze, tohum ve fidanlar, paketleme etiketleme makineleri, kalite kontrol sistemleri, meyve sebze işleme ve yıkama sistemleri, taşıma ve depolama teknikleri olarak sıralayabiliriz.

 

İsrail, bilindiği üzere yaş meyve ve sebze üretimi alanında lider ülkeler arasındaki yerini almaktadır. Uluslararası platformda yoğun ilgi gören bu fuar; İsrail’in Avrupa’ya bu alanda gerçekleştirmiş olduğu geniş çaplı ihracat ürünlerinin seçkin kalitesine tanıklık edecektir

 

Fruit Logistica 2013, Türk ve İsrailli şirketler için önemli işbirliği fırsatlarının  yaratılacağı ve meyve ve sebze ürün sektöründeki son gelişmeleri yerinde görme imkânı bulabileceğiniz çok kıymetli bir platform oluşturacağına inanmaktayız.

 

İsrail Ticaret  Ataşeliği olarak, İsrailli firmalarla Türk firmaları Fruit Logistica' da buluşturmak üzere randevuları  organize etmekten memnuniyet duyacağız.

 

İsrailli Firmaların Kataloğu

 

Daha fazla bilgi için:

İsrail Ticaret Ataşeliği

Yetkili: Murat ALFASA – Proje Direktörü

Tel: 0212 317 65 48

Email: Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.

 

 

 

 

 
< Önceki   Sonraki >

Invest in Israel

Anket

Hangi sektörlerde İsrail ile işbirliği yapmak istersiniz?
 

TCMB Günlük Kurlar

Döviz Ef.Alış Ef.Satış
USD 3.7750 3.7901
EUR 4.6334 4.6520

BLOG

Blog

Haber Bülteni

Haber Bültenimize Üye olmak ister misiniz?

Adınız:
Soyadınız:
Ünvanınız:
Epostanız:
Firma:

Bizden Haberiniz Olsun

Ticaret Ataşeliğindeki en son içerikten hemen haberdar olmak için lütfen üye olun... [RSS Nedir?]

Israel Newtech

Israel Newtech