Yahoo İsrailli Foxytunes'i Satın Aldı PDF Yazdır e-Posta

Yahoo İsrailli Foxytunes’i Satın AldıYahoo İsrailli Foxytunes’i Satın AldıYahoo, İsrail'de kurulu olan FoxyTunes'u satın aldı. FoxyTunes kullanıcıların müzik ve şarkı sözlerini online olarak araştırmasına ve browser (göz atıcı) içerisinde media player'ı kontrol etmelerine imkan tanıyan Mozilla Firefox ve Internet Explorer için uyumlu browser (göz atıcı) ekidir. Satın alım miktarının 30-40 milyon Dolar civarında olacağı ve asıl yatırımcılarına % 1000 geri dönüş sağlayacağı tahmin edilmektedir.

Bu, Yahoo'nun müzik mülkiyeti kapsamında yapmış olduğu büyük çaplı atılımın bir parçasıdır. Yahoo'nun İsrail'in ilk internet portalı olan Walla!'yı Aralık 2007 ‘de satın almasından sonra Yahoo son birkaç yıl içinde İsrail'e ikinci kez yatırım yapmaktadır ve İsrail'de yeni bir AR&GE Merkezi olarak bu tesisi kullanmaktadır.

2005 yılında kurulan FoxyTunes kullanıcıların ses kontrolü, ilerleme, durdurma veya geri gitme gibi media player işlemlerini gerçekleştirmeleri için browser (göz atıcı) ilave eden bir uygulama geliştirmiştir.

 
< Önceki   Sonraki >

Invest in Israel

Anket

Hangi sektörlerde İsrail ile işbirliği yapmak istersiniz?
 

TCMB Günlük Kurlar

Döviz Ef.Alış Ef.Satış
USD 3.7750 3.7901
EUR 4.6334 4.6520

BLOG

Blog

Haber Bülteni

Haber Bültenimize Üye olmak ister misiniz?

Adınız:
Soyadınız:
Ünvanınız:
Epostanız:
Firma:

Bizden Haberiniz Olsun

Ticaret Ataşeliğindeki en son içerikten hemen haberdar olmak için lütfen üye olun... [RSS Nedir?]

Israel Newtech

Israel Newtech