Etkinlikler
Israel@Medica 2013 PDF Yazdır e-Posta
medica-2013-copy

20-23 Kasım 2013 tarihleri arasında, Almanya’nın Düsseldorf kentinde, dünyanın en büyük tıbbi malzeme fuarı olarak bilinen Medica 2013 yer alacaktır.

Her sene olduğu gibi, bu sene de, İsrail, ulusal standı ile bu fuarda yer alıp bünyesinde 41 farklı firmayı misafir edecektir.

 

Devamı...
 
ISDEF 2013  Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı PDF Yazdır e-Posta
isdefBu yıl altıncısı düzenlencek olan ISDEF 2013 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı, 4 – 6 Haziran 2013 tarihleri arasında, Tel – Aviv, İsrail Fuar ve Kongre Merkezinde yer alacaktır.
Devamı...
 
MEDinISRAEL 2013 PDF Yazdır e-Posta

medinisrael1.jpgİsrail Ticaret Ataşeliği; 10-13 Haziran 2013 tarihleri arasında Tel Aviv’de 2.si gerçekleşecek olan; Tıbbi Cihaz ve Sağlık Bilgi Teknolojileri Zirvesi- MEDinISRAEL’e sizleri davet etmekten kıvanç duyar.

İsrail İhracatçılar Birliği, Sanayi&Çalışma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın ortak girişimiyle gerçekleşecek olan bu zirvede; konusunda uzmanlaşmış saygın kişiler, devlet liderleri ve karar organları bir araya gelip; tıptaki en yeni yöntemleri, trendleri ve inovatif gelişmeleri tartışıp; günümüzde karşılaşılan zorlukların nasıl üstesinden gelineceği ve tıbbın nasıl daha ileriye taşınabileceğine dair çözümler sunacaktır. 

Devamı...
 
İsrailli Şirketler Yatırımcılarını MWC'de arıyor PDF Yazdır e-Posta

mwc13_logo-whitebg-620x3151GSMA Mobile World Congress, dünya çapında önde gelen teknolojileri sunmak amacıyla mobil operatörleri, donanım üreticilerini ve internet sektörünü 25 - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Barcelona’da bir araya getirmektedir.

İsrail Mobil Teknolojileri Standı, bu sene, Barcelona Mobile World Congress’e katılımının 12. Yılını kutlamaktadır.

Devamı...
 
Israel @ Fruit Logistica PDF Yazdır e-Posta

fruit_logistica6 -8 Şubat 2013 tarihleri arasında, Almanya’nın Berlin kentinde, dünyanın en büyük yaş ve kuru meyve sebze fuarı olarak bilinen FRUIT LOGISTICA 2013 yer alacaktır. Küresel oyuncuların yanı sıra tüm dünyada küçük ve orta ölçekli 2.400’den fazla şirket bu görkemli fuarda yerini alacak.

 

Her sene olduğu gibi, bu sene de, İsrail, ulusal standı ile bu fuarda yer alıp bünyesinde 10 farklı ihracatçı firmayı misafir edecektir.  Standımız Hall 3.2/A13 te yer alacaktır.

Devamı...
 
IBC 2012- de İsrail Yeni Medya Teknolojileri PDF Yazdır e-Posta

ibc2012

IBC 2012, elektronik iletişim araçlarının ve eğlence içeriğinin oluşturulması, yönetimi ve aktarımıyla ilgilenen profesyonellere yönelik düzenlenenmektedir. IBC 2012 dünya çapında konusunda en önemli konferans ve fuarlardan biridir.

 

 

Bu yıl 6-11 Eylül 2012 tarihleri arasında RAI Amsterdam’da düzenlenecek IBC 2012’nin İsrail Ulusal Standında İsrailli birçok yeni medya teknoloji şirketi hazır bulunacaktır. 

 

 
Devamı...
 
İsrailli Tedarikçiler İstanbul'da 16 Mart 2010 PDF Yazdır e-Posta

İsrailli Tedarikçiler İstanbul’da

16 Mart 2010

 

İsrail Başkonsolosluğu -Ticaret Ataşeliği, Türkiye ve Uluslararası Pazarlarda aktif olan ve ticaret alanlarını geliştirmek isteyen Yapı Malzemeleri, Zücaciye, Ev Tekstili, Kozmetik ve Bijuteri distribütörlerini, İsrailli tedarikçilerle bir araya getiriyor.

16 Mart 2010 tarihinde, Yapı Malzemeleri, Zücaciye, Ev Tekstili, Kozmetik ve Bijuteri alanlarında faaliyet gösteren 20 İsrailli tedarikçi firma İstanbul’u ziyaret edecektir.

Bu ziyaret, konularında uzmanlaşmış en seçkin firmalarla tanışmanız için eşsiz bir fırsat oluşturacaktır.
Devamı...
 
TUSIAD Israil'i Ziyaret Etti PDF Yazdır e-Posta

img_1592_large

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye ve İsrail arasındaki ekonomik ilişkileri geliştirmeye devam etme çerçevesinde, TUSİAD International Başkanı Osman Boyner  liderliğinde bir heyet, 23-24/02/2010 tarihlerinde Israil’i ziyaret etti.
Ana amaç,  bu yıl İstanbul’da düzenlenecek olan ikili CEO Forum için ön görüşmeleri yapmaktı.

Devamı...
 
İhracat ve Uluslararası İşbirliği İçin Başbakanlık Konferansı PDF Yazdır e-Posta

pmo_logo 

 

 

 

 

 

 

 

İhracat ve Uluslararası İşbirliği Için Başbakanlık Konferansı

İsrail'in Ulusal Konferansı

 

Bağımsızlık ve Ekonomik Başarıların 60 Yılı İşaretleniyor 

12 Kasım, 2008'de Kudüs'te, 60 yıllık bağımsızlık ve ekonomik başarıların, yapılan yeniliklerin, girişimciliğin ve bilginin altını tekrardan çizmek için İsrail'de ulusal bir konferans düzenlenecektir.

Devamı...