Tokyo'daki Elektrikli Taksi Durağı İsrail Teknolojisi Kullanacak

 

better_place_33

Japonya'nın Tokyo şehrinde hizmete girecek olan elektrikli taksi durağı İsrailli Better Place Şirketinin üretmiş olduğu batarya anahtarını kullanacak. Better Place üretmiş olduğu yeni teknolojyle, elektrikli arabalara yeni batarya takılması sürecini iki dakikanın altına indirmiş bulunuyor. Üç aylık bir deneme projesi olarak gerçekleştirlecek olan elektrikli taksi durağı projesi, Japon hükümeti tarafından da destekleniyor.

 

 
Metropol International en kaliteli IK sirketi secildi

İsrail’den Tigbur şirketinin büyük ortağı olan Metropol International, İnsan Kaynaları, işe alım, seçme ve işe yerleştirme operasyonlarının yanısıra, bordrolama ve geçici personel temini konularında da hizmet vermektedir. 14-15 Nisan 2010 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Sarayında düzenlenen 14. İnsan Kaynaları Zirvesinde Metropol International İnsan Kaynakları,  İnsana Saygı ödülleri çerçevesinde 2009 yılının en kaliteli İK şirketi ödülüne layık görülmüştür. Diğer sektörlerde ise Coca-cola, Pfizer, Yapı Kredi Bankası bu ödülü almışlardır.

 
İsrailli Şirketten 3D Hareket Algılayıcı

İsrailli Prime Sense Şirketi, Microsoft'un oyun konsolu Xbox 360 için geliştirdiği Natal projesi kapsamında, bu şirkete 3D hareket algılayıcısı tasarımı sağladığını açıkladı. Bu yeni hareket sensörü sayesinde hiç bir kumada ya da aparat kullanmadan, el veya vücut yardımıyla oyun konsolunun kumandası sağlanabiliyor. 

 

 

primesensor_63556_screen

 

 

 
<< İlk < Önceki 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Sonraki > Son >>

Sonuç 97 - 99 Toplam 116

Invest in Israel

Anket

Hangi sektörlerde İsrail ile işbirliği yapmak istersiniz?
 

TCMB Günlük Kurlar

Döviz Ef.Alış Ef.Satış
USD 3.7750 3.7901
EUR 4.6334 4.6520

BLOG

Blog

Haber Bülteni

Haber Bültenimize Üye olmak ister misiniz?

Adınız:
Soyadınız:
Ünvanınız:
Epostanız:
Firma:

Bizden Haberiniz Olsun

Ticaret Ataşeliğindeki en son içerikten hemen haberdar olmak için lütfen üye olun... [RSS Nedir?]

Israel Newtech

Israel Newtech